Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Zobacz, ile możesz zdziałać – niezwykłe spotkanie charytatywne

Zobacz, ile możesz zdziałać – niezwykłe spotkanie charytatywne, organizowane przez 8-letniego Szymona

 

Już w najbliższą sobotę, 21 czerwca, w Sali C Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędzie się wyjątkowy event charytatywny, którego organizatorem jest 8-letni Szymon. Chłopiec od kilku miesięcy zbiera fundusze na pomoc dwóm braciom chorym na Zespół Taldo. Teraz jego działania wsparli celebryci, którzy wspólnie organizują warsztaty motywacyjno-szkoleniowe.


Maciek i Gabryś to bracia chorujący na bardzo rzadką chorobę genetyczną – Zespół Taldo. Organizmy chłopców nie produkują ważnego enzymu - transaldolazy, co z czasem prowadzi do marskości wątroby. Jest to choroba śmiertelna i można ją leczyć jedynie objawowo, niestety wiedza medyczna na jej temat jest znikoma. Bracia pozostają obecnie pod opieką Fundacji Gajusz. Już w najbliższą sobotę partnerzy akcji i celebryci zjednoczą swoje siły, żeby razem z Szymonem pomóc zebrać fundusze na leczenie i opiekę hospicyjną dla chłopców.


"Wiecie, że ja mam szczęśliwe życie? Serio. Nic mi nie brakuje. Mam ekstra mamę, super dziadków, fajne ciotki i wujków, przyjaciół i kolegów, dziewczyny mnie chyba lubią. Chodzę do fajnej szkoły, mam fajną panią. (…) Mam serio szczęście, a Wy? Macie w swoim życiu fajnie? Tak wiecie szczerze sobie to określcie. Wiadomo, że czasem coś nam się dzieje trochę gorzej, jest coś co nas denerwuje, ale nie ma co narzekać - ogólnie wychodzimy na plusie. Ja zawsze zastanawiam się czy ktoś kto prosi o pomoc, albo nie prosi ale ja widzę, że jej potrzebuje, to czy nie ma może mniej szczęścia ode mnie. Ja moim się mogę przecież podzielić. To jest fajne jak się dzielisz, bo tak naprawdę zwiększam swoje szczęście. Teraz możecie podzielić się ze mną. Wchodzicie w to?" – tymi słowami Szymon, uczeń pierwszej klasy szkoły podstawowej, wielbiciel dobrej kuchni, strategicznych gier oraz piłki nożnej, podsumowuje swoją niezwykłą inicjatywę.


Spotkanie charytatywne „Zobacz, ile możesz zdziałać” odbędzie się w godzinach 17.00-21.30 w Sali C Warszawskiego Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, które zostało partnerem akcji. Oprócz małego organizatora, wezmą w nim udział także znani i lubiani aktorzy, trenerzy i motywatorzy m.in. Joanna Jabłczyńska (aktorka i prawniczka), Jacek Rozenek (aktor, trener i coach), Paweł Jan Mróz (trener i coach), Marcin Mroziński (aktor, piosenkarz i prezenter telewizyjny), Michał Grześkowiak (trener i coach), Sławomir Rak (trener i coach), Monika Cwalińska (działaczka społeczna) i Małgorzata Nowicka (trener, coach, a także mama Szymona). Każdy z gości poprowadzi krótkie wystąpienie szkoleniowo – motywacyjne, trwające nie dłużej niż 30 minut. W czasie przerwy będzie także możliwość porozmawiania z mówcami oraz Szymonem.


Cały dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc Maćkowi i Gabrysiowi, w tym w szczególności na zapewnienie im opieki hospicyjnej i medycznej oraz pomoc socjalną. Bilety w cenie 50 PLN dostępne są na stronie internetowej: http://zobaczilemozesz.evenea.pl/.


Podstawowe informacje o wydarzeniu: Termin: 21 czerwca 2014 roku Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa Godzina: 17.00 - 21.30 Koszt biletu: 50 PLN
Dodatkowe informacje o akcji dostępne są pod linkami:
http://zobaczilemozesz.evenea.pl/
https://pl-pl.facebook.com/events/300239006810933/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha
TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności