Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Poland - Meetings Destination

Prezes EXPO XXI Żaneta Berus gościem panelu ekspertów podczas drugiego seminarium z cyklu „Poland - Meetings Destination”

 

Prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI, Żaneta Berus, zasiądzie w jednym z paneli eksperckich podczas drugiego spotkania z cyklu „Poland - Meetings Destination”, organizowanego przez The Warsaw Voice. Wydarzenie odbędzie się 6 października 2014 roku o godzinie 9.00 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Poland – Meetings Destination jest projektem cyklicznym, realizowanym w celu tworzenia warunków szybszego rozwoju, integracji oraz systematycznej promocji rynku przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce. Autorem projektu jest platforma multimedialna The Warsaw Voice, reprezentowana przez spółkę wydawcy WV Marketing.

Kluczowym elementem projektu jest konferencja Poland – Meetings Destination, kierowana do wszystkich środowisk i instytucji, zainteresowanych rozwojem branży spotkań w Polsce, w tym profesjonalistów MICE, ekspertów, decydentów rządowych i samorządowych. Pierwsza edycja tego wydarzenia, zrealizowana z udziałem gości z zagranicy, miała miejsce w 2014 roku w Warszawie. Wątki, stanowiące główne motywy programu PMD kontynuuje seria seminariów, połączonych z debatami. Na rok 2014 zaplanowano trzy takie spotkania. Pierwsze odbyło się w czerwcu i poświęcone zostało rynkowi podróży służbowych w Polsce. Drugie seminarium zaplanowane jest na 6 października w Warszawie i tym razem tematem dyskusji będzie polski rynek spotkań. Cykl zamknie listopadowe wydarzenie, poświęcone branży MICE.

Bieżące, drugie spotkanie, które odbędzie się już 6 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podzielone zostało na dwa panele dyskusyjne:
• 10.00-11.15 – „„Perspektywy rozwoju turystyki przyjazdowej i przemysłu spotkań w kontekście zmian w sytuacji międzynarodowej i tzw. kryzysu ukraińskiego”;
• 11.30-12.35 - „Sztuka pozyskiwania międzynarodowych wydarzeń”.

Gościem drugiego z paneli będzie także Prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI Żaneta Berus. Razem z przedstawicielami organizacji i obiektów turystycznych m.in. Janem Mazurczakiem z Poznań Convention Bureau, Andrzejem Mochoniem z firmy Targi Kielce oraz przedstawicielami Gdańsk Convention Bureau i ICE Kraków, przybliży gościom kulisy udziału w dużych, międzynarodowych przetargach oraz szanse i ograniczenia związane z takimi projektami.

Spotkania z cyklu „Poland – Meetings Destination” mają charakter otwarty.

 

Dodatkowe informacje dotyczące październikowego wydarzenia dostępne są na stronie www.polandmeetingsdestination.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/01/03

Warszawa i EXPO XXI wygrywają organizację Europejskiego Kongresu Psychiatrii w 2019 roku

Ponad 3000 psychiatrów europejskich i międzynarodowych oraz ekspertów i liderów związanych z dziedziną psychiatrii przyjedzie w kwietniu 2019 roku do Warszawy

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/03/20

Kongres Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA odbędzie się w 2020r. w EXPO XXI w Warszawie!

Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa i wsparciu Warsaw Convention Bureau kolejny duży międzynarodowy kongres, liczący ponad 3000 delegatów z całego świata...

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl