Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

EXPO XXI Warszawa silnie akcentuje swoją obecność w ICCA

EXPO XXI Warszawa silnie akcentuje swoją obecność w ICCA


Ponad 900 osób debatowało o przemyśle spotkań podczas kongresu ICCA, który w tym roku odbył się w Antalyi. W wydarzeniu udział wzięła także liczna grupa reprezentantów Polski, w tym Anna Górska i Aleksandra Dąbrówka z EXPO XXI Warszawa.


Doroczny kongres i Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association) odbyły się w dniach 1-5 listopada 2014 roku w tureckiej Antalyi. Wzięło w nim udział ponad 900 osób związanych z przemysłem spotkań. Kongres to niepowtarzalna okazja do zacieśnienia dotychczasowych i nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży spotkań z całego świata, a także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w organizacji wydarzeń specjalnych, podczas bogatego programu edukacyjnego. W tym roku ogromnym zainteresowaniem uczestników cieszyła się m.in. sesja edukacyjna Best Marketing Award, wygrana przez Monako, w której Anna Górska z EXPO XXI uczestniczyła jako członek jury.


Kongres w Antalyi był już ósmą edycją wydarzenia, w której brałam udział. Zawsze cenię wysoko możliwości networkingowe, które oferują organizatorzy, zacieśnienie już zawartych znajomości i nawiązanie nowych, które w perspektywie czasu mogą zaowocować interesującymi projektami. Była to też doskonała okazja, żeby przekazać aktualne informacje dotyczące EXPO XXI Warszawa, ponieważ w ostatnim czasie przeszliśmy istotne zmiany. Poszerzony został zespół sprzedaży, do którego także dołączyłam, obiekt przeszedł rebranding, planowane są kolejne ciekawe projekty marketingowe i wizerunkowe. Mamy więc powody do dumy – powiedziała Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa. Jednym z najbardziej interesujących punktów tegorocznego kongresu ICCA były moim zdaniem sesje edukacyjne poświęcone trendom dotyczącym rozwoju centrów targowo-kongresowych na świecie. Podczas spotkań można było się dowiedzieć m.in. co meeting planerzy biorą pod uwagę wybierając obiekt, jak wyróżnić lokalizację na tle konkurencji, a także jakie narzędzia marketingowe są najważniejsze w dobie intensywnego rozwoju nowych obiektów.

 
Kongres to ważne spotkanie networkingowe i edukacyjne, a dla władz ICCA również okazja do spotkania, podczas którego podejmowane są kluczowe decyzje związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Podczas tegorocznego Walnego Posiedzenia Członków ICCA wybrano nowego Prezesa Stowarzyszenia, którym została Nina Freysen-Pretorius (Południowa Afryka).
Podczas kongresu odbyło się również spotkanie Oddziału Europy Centralnej ICCA, który posiada w tej chwili 159 członków z 18 krajów i jest drugą co do wielkości organizacją w ramach Stowarzyszenia. Podczas spotkania oficjalnie ogłoszono, że Anna Górska z EXPO XXI Warszawa i Jutta Heinrich z Frankfurt Convention Bureau, będą przez kolejne dwa lata przewodniczyły oddziałowi.
EXPO XXI Warszawa po raz pierwszy wzięło również udział w aukcji charytatywnej ICCA Silent Auction, podczas której zebrano ponad 12 000 EUR na program edukacyjny dla młodych profesjonalistów.


Przyszłoroczny kongres ICCA odbędzie się w Buenos Aires w Argentynie.

 

O EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m? specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m? powierzchni w czterech halach, 1 500 m? powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m? terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha
TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

 

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl