Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

EXPO XXI Warszawa wygrało przetarg na lokalizację międzynarodowego Kongresu FTTH 2015

EXPO XXI Warszawa wygrało przetarg na lokalizację międzynarodowego Kongresu FTTH 2015

EXPO XXI Warszawa, jeden z najważniejszych obiektów typu multivenue w stolicy, wygrało międzynarodowy przetarg na lokalizację kolejnej edycji Kongresu FTTH. Wydarzenie pod hasłem „Creating a Connected Continent”, zaplanowane jest w dniach 10-12 lutego 2015 roku.

 

Konferencja FTTH, łącząca nowoczesne targi z networkingiem i dostępem do unikalnej wiedzy, jest największym wydarzeniem branży Internetu światłowodowego na świecie. Każda z trzech ostatnich edycji wydarzenia zgromadziła ponad 3000 uczestników z kraju i zagranicy. Konferencja w Polsce organizowana jest pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, odpowiedzialnego za wdrożenie Narodowego Planu Szerokopasmowego i koordynację rozwijania sieci szerokopasmowych w Polsce oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

Polski Narodowy Plan Szerokopasmowy jest w pełni zgodny z Europejską Agendą Cyfrową, która wymaga, by do 2020 roku 100% gospodarstw domowych i firm miało dostęp do łącza internetowego o prędkości minimum 30 Mbps, a 50% gospodarstw i firm mogło korzystać z łącza o prędkości 100 Mbps. Łączy nas wspólny cel: zapewnienie szybkiego dostępu do Internetu dla każdego. Jesteśmy dumni, że Konferencja FTTH odbędzie się w Warszawie i nie możemy się doczekać tego wydarzenia. – skomentowała projekt Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która zabierze głos podczas otwarcia konferencji.

 

 

W ciągu trzech dni konferencji FTTH goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w targach oraz skorzystania z bogatej oferty warsztatów i prezentacji branżowych. O wyborze EXPO XXI Warszawa przesądziła dogodna lokalizacja blisko centrum Warszawy, najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne (5 niezależnych linii światłowodowych od trzech różnych operatów) i różnorodna powierzchnia eventowa (ponad 20 000 m²), pozwalająca w ramach jednego obiektu zorganizować zarówno targi, jak i część konferencyjno-networkingową wydarzenia. Bardzo duże znaczenie dla organizatora miało także doświadczenie zespołu EXPO XXI oraz wsparcie udzielone przy planowanie imprezy.

 

Możliwość pełnienia funkcji gospodarza tak prestiżowego wydarzenia to dla nas duże wyróżnienie, czujemy się ambasadorami Polski i dołożymy wszelkich stań, aby zarówno krajowi, jak i zagraniczni goście miło wspominali czas spędzony na Konferencji FTTH. Nasz sukces w międzynarodowym przetargu pokazuje, że Polska ma do zaoferowania ciekawą, zaawansowaną pod względem technicznym bazę eventową, nie odbiegającą niczym od światowych standardów. Dodając do tego wygodną lokalizację w centrum kontynentu, coraz lepiej przygotowaną bazę hotelową i transport uzyskujemy bardzo duży potencjał do eksploatacji. EXPO XXI jest zawsze otwarte na oryginalne, niestandardowe i nowatorskie projekty, dlatego cieszymy się, że i tym razem możemy przecierać międzynarodowe szlaki w branży MICE. - skomentowała wygranie przetargu Żaneta Berus, prezes zarządu EXPO XXI Warszawa.

Rejestracja na przyszłoroczną edycję Kongresu FTTH w Warszawie rozpocznie się już we wrześniu br. Organizatorem wydarzenia jest FTTH Council Europe.

 

O EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności