Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

EXPO XXI Warszawa umacnia swoje szeregi

EXPO XXI Warszawa umacnia swoje szeregi

EXPO XXI Warszawa, najbardziej znany obiekt eventowy stolicy, rozwija swoją strukturę. Od stycznia Paulina Podolak awansowała na stanowisko Marketing & PR Specialist. Do zespołu dołączyła także Agnieszka Chachiel, pełniąc funkcję Senior Project Managera w dziale Service Center.

Wraz z nową komunikacją wizualną i strategią biznesową, zakładającą otwarcie obiektu na klientów zagranicznych, EXPO XXI Warszawa rozwija także działy marketingu i obsługi klienta. Od stycznia do zespołu dołączyła Agnieszka Chachiel, która wspiera Service Center na stanowisku Senior Project Managera. Paulina Podolak objęła zaś stanowisko Marketing & PR Specialist, odpowiadając za implementację nowej strategii komunikacyjnej najbardziej znanego obiektu eventowego stolicy.

 

AGNIESZKA CHACHIEL
Absolwentka Wydziału Finansów na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Agnieszka Chachiel przygodę z branżą MICE rozpoczęła w 2004 roku, pracując jako specjalista do spraw informacji i promocji. W kolejnych latach zdobywała doświadczenie m.in. w organizacji wystaw i targów w Polsce oraz na arenie międzynarodowej, odpowiadając zarówno za przygotowanie, jak i promocję wydarzeń. W 2011 roku założyła firmę „Chachiel”, współpracującą m.in. ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce. W roku 2013 objęła stanowisko Exhibition Organizer w firmie Eltar. Odpowiadała za realizację dużych projektów targowych, m.in. BATIMAT w Paryżu, MADE EXPO w Mediolanie, ANUGA w Kolonii czy ALIMENTARIA w Barcelonie. Zajmowała się także przygotowaniem misji gospodarczych do Niemiec i Szwecji. 

Prywatnie pasjonatka tańca i laureatka wielu prestiżowych nagród w tańcu towarzyskim. Chętnie angażuje się również w akcje charytatywne, organizując wydarzenia sportowe i świąteczne m.in. we współpracy z Klubem Rotaract.

Do głównych zadań Agnieszki Chachiel na stanowisku Senior Project Manager w EXPO XXI Warszawa należy zarządzanie usługami wspierającymi organizację wydarzeń specjalnych, koordynacja i współpraca z podwykonawcami oraz wdrażanie nowych rozwiązań i rozwijanie portfolio usług Centrum Serwisowego.

 

PAULINA PODOLAK
Absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Posiada doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientem oraz realizacji projektów reklamowych. Swoje kompetencje Paulina Podolak rozwijała m.in. w firmie SKANA S.A., pracując na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta. Współpracę z EXPO XXI Warszawa rozpoczęła w 2008 roku, prowadząc biuro i wspierając Management obiektu. W chwilach wolnych od pracy lubi podróżować. Jej pasją są zabytkowe samochody i często odwiedza wydarzenia o tej tematyce.

Na początku 2015 roku Paulina Podolak objęła stanowisko Marketing & PR Specialist. Do jej głównych obowiązków należy wdrażanie nowej strategii wizerunkowej EXPO XXI Warszawa, utrzymywanie kontaktów z mediami, przygotowywanie materiałów wizerunkowych oraz wsparcie działań związanych z wydarzeniami specjalnymi odbywającymi się w obiekcie.


O EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha
TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

 

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności