Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Prezes EXPO XXI, Żaneta Berus, wśród ekspertów „Poland – Meetings Destination 2015"

Prezes EXPO XXI Warszawa, Żaneta Berus, już po raz drugi wystąpi w panelu eksperckim przygotowanym w ramach projektu „Poland – Meetings Destination”. Tegoroczna edycja konferencji organizowanej przez The Warsaw Voice, odbędzie się 16 marca br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Projekt „Poland – Meetings Destination” to cykl konferencji, seminariów i debat na rzecz rozwoju branży spotkań w Polsce. Konferencja organizowana w ramach projektu co roku otwiera najwiekszą imprezę promocyjną polskiej branży spotkań - „Meetings Week Poland”. Autorem PMD jest platforma multimedialna The Warsaw Voice, reprezentowana przez spółkę wydawcy WV Marketing.

 

Poniedziałkowa konferencja „Poland – Meetings Destination” skierowana jest do wszystkich środowisk zainteresowanych rozwojem przemysłu spotkań i branży turystyki biznesowej w Polsce. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Jak przyspieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce?”. Przedstawiciele obiektów konferencyjnych i eventowych, organizacje turystyczne i branżowe, niezależni eksperci, decydenci rządowi i samorządowi, a także goście zagraniczni spotkają się, aby rozmawiać na temat zwiększenia konkurencyjności polskiego przemysłu spotkań i tym samym otwarcia go na możliwości związane z zagranicznymi kontraktami. Swój udział w panelach potwierdzili m.in. Tomasz Jędrzejczak, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Ireneusz Raś, przewodniczący sejmowej komisji ds. kultury fizycznej czy Krzysztof Celuch, kierownik Polish Convention Bureau.

 

Popołudniowe spotkanie, w godzinach 15:20-16:20, poprowadzą Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa oraz Tom Hulton, dyrektor ds. stosunków międzynarodowych w firmie IMEX. Podczas panelu dyskusyjnego goście będą rozmawiać na temat znaczenia współpracy pomiędzy organizatorami wydarzeń, obiektami i władzami miast przy pozyskiwaniu dużych międzynarodowych kongresów i konferencji.

 

Dodatkowe informacje dotyczące projektu „Poland – Meetings Destination”, dostępne są na stronie www.polandmeetingsdestination.pl.

 

Spotkanie ma charakter otwarty, od uczestników wymagana jest rejestracja. Dodatkowe informacje dotyczące imprezy „Meetings Week Poland 2015” dostępne są na stronie: http://www.meetingsweek.pl/.

 

 

O EXPO XXI Warszawa

 

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności