Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Akademia "Marka jest kobietą" już w kwietniu w EXPO XXI Warszawa

Akademia "Marka jest kobietą" już w kwietniu w EXPO XXI Warszawa
 

Akademia „Marka jest kobietą” rozwija skrzydła. Już 23 kwietnia br. inicjatywa stworzona z myślą  o przedsiębiorczych kobietach nastawionych na rozwój swoich kompetencji, zawita do stolicy. Inauguracyjne spotkanie pod hasłem "Marka jest kobietą - siła kobiecości" odbędzie się w EXPO XXI Warszawa.
 
Ogólnopolskie spotkania z cyklu "Marka jest kobietą" dedykowane są przedsiębiorczym kobietom szukającym realizacji w życiu zawodowym i osobistym, motywacji do działania i inspiracji. W ramach projektu mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz czerpać pozytywną energię ze wspólnego działania. Tematyka spotkań obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania, budowania marki własnej i biznesowej oraz rozwoju osobistego.
 
Do tej pory spotkania z cyklu "Marka jest kobietą” odbywały się na Pomorzu. Dzięki współpracy z EXPO XXI Warszawa w kwietniu br. projekt po raz pierwszy zawita do Warszawy. Inauguracyjne spotkanie 23 kwietnia otworzy pomysłodawca i organizator przedsięwzięcia, coach i redaktor naczelny serwisu Biznesnafali.pl Jarosław Waśkiewicz oraz Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa i laureatka nagrody „Osobowość Roku 2014”. Partnerem wydarzenia jest także Belvedere Catering by Design, który przygotował poczęstunek dla uczestniczek spotkania.
 
 Ramowy program spotkania z cyklu "Marka jest kobietą" w EXPO XXI Warszawa:

 18:00     Otwarcie spotkania i powitanie gości przez Żanetę Berus oraz Jarosława Waśkiewicza;
 18:10     Warsztaty motywacyjne, prowadzone przez Jarosława Waśkiewicza – Jak odkryć w sobie siłę oraz motywację do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych?;
 19:30     Debata w gronie kobiet sukcesu;
 20:00     Inauguracja portalu Markajestkobieta.pl, dedykowanego kobietom biznesu (specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestniczek obecnych na spotkaniu);
 20:20     Poczęstunek przygotowany przez Belvedere Catering by Design oraz loteria wizytówkowa – losowanie nagród i upominków ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia.
 
Informacje dotyczące uczestnictwa w spotkaniach „Marka jest kobietą”
Ze względu na kameralną formułę spotkań "Marka jest kobietą", liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można składać pod adresem redakcja@biznesnafali.pl z dopiskiem „Inwestycja w siebie”.
Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 89 zł (69 zł dla dotychczasowych uczestniczek spotkań z cyklu „Marka jest kobietą”).
 
O Jarosławie Waśkiewiczu
Wydawca, redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl. Założyciel Akademii „Marka jest kobieta”, od ponad 10 lat prowadzi inspirujące spotkania w ramach „Executive meetings” z najlepszymi praktykami biznesu, ludźmi sukcesu. Razem z Warrenem Buffetem rekomenduje światową publikację „Jack Welch mówi, a cały świat słucha”. Jest patronem i ambasadorem ważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce z dziedziny przywództwa, komunikacji, marki osobistej. Autor serwisu Pochwalawartosci.pl, nominowanego do nagrody Najlepszy Blog Roku pisany przez Gdańszczan. Coach i mówca motywacyjny, na stałe współpracuje z ogólnopolskim czasopismem dla kobiet z wartościami „meLADY” oraz „Law Business Quality”, magazynek dla ludzi sukcesu.
 
O EXPO XXI Warszawa
 EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.
 
Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową  do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.
 
Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.
 
O Belvedere Catering by Design
Belvedere Catering by Design od 20 lat zajmuje pozycję lidera na rynku usług cateringowych w Polsce. Firma kojarzona jest przede wszystkim z wysoką jakością i niezawodnym serwisem, a także z prestiżem.
 
Od początku istnienia Belvedere Catering by Design wyznacza standardy jakości na rynku usług cateringowych
w Polsce. Zaufanie, jakim Klienci darzą firmę, jest jej największym kapitałem. Zapracowała na nie niezawodnością, zaangażowaniem, elastycznością i gwarancją jakości.
 
To właśnie Belvedere Catering by Design gości najważniejsze głowy państw odwiedzające Polskę. Firma serwowała dania dla prezydenta Francji Francois Hollanda, prezydenta USA Baracka Obamy, premiera Włoch Silvio Berlusconiego, króla Holandii, Gubernatora Kanady, czy prezydenta Izraela.
 
 Bardzo ważna jest forma i estetyka pracy, a priorytetem niezmiennie pozostaje jakość świadczonych usług.
 Co szczególnie warte podkreślenia, pomimo najwyższej jakości i zawsze skrojonej na miarę, indywidualnie przygotowanej oferty, ceny Belvedere Catering by Design są konkurencyjne.
 
Firma wprowadza do Polski nowoczesne rozwiązania oraz światowe trendy w kreowaniu smaków, komponowaniu potraw i wzornictwie cateringowym. Obsługiwane imprezy na długo zostają w pamięci gości, bo unikatowy design i nowatorskie aranżacje to – obok wyśmienitej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie – wyznaczniki niepowtarzalnego stylu Belvedere Catering by Design.
 
 
 Więcej informacji udziela:
 Dominika Socha
 TBWA PR
 tel.: +48 22 457 06 80
 kom.: +48 696 865 343
 e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności