Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Międzynarodowe Targi Czystości ISSA/INTERCLEAN CEE ponownie w EXPO XXI Warszawa

W dniach 22-24 kwietnia br. w EXPO XXI Warszawa odbędzie się siódma edycja Międzynarodowych Targόw ISSA/INTERCLEAN CEE. Wydarzenie, organizowane przez Amsterdam RAI i Worldwide Cleaning Industry Association (ISSA), jest największą imprezą w regionie skierowaną do branży związanej z profesjonalnym utrzymaniem czystości.

 

Targi ISSA/INTERCLEAN Europa Środkowa i Wschodnia są czwartym największym na świecie wydarzeniem dla przemysłu związanego z utrzymaniem porządku. Poprzednia edycja imprezy miała miejsce w 2013 roku i zgromadziła ponad 200 wystawców oraz blisko 4000 gości z ponad 50 krajów.

 

Targi ISSA/INTERCLEAN CEE co roku przyciągają międzynarodowych liderów branży i tysiące osób reprezentujących największe ośrodki przemysłowe, handlowe, komunalne, hotelowe, gastronomiczne i oświatowe. Oprócz uczestników z Polski, na targi przyjeżdżają także wystawcy i goście z innych krajów Europy, szczególnie Środkowej i Wschodniej m.in. z Litwy, Łotwy, Rosji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Szwecji, Estonii i Czech. W ciągu trzech dni wydarzenia, organizowanego w EXPO XXI Warszawa, odwiedzający zapoznają się z międzynarodowymi trendami związanymi z profesjonalnym utrzymaniem czystości.

 

 

W ofercie wystawców znajdą się innowacyjne rozwiązania i specjalistyczne produkty dla firm działających w różnych sektorach branży, goście będą mieli także możliwość wzięcia udział w licznych pokazach maszyn i technik czyszczenia. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również bieżącej wiedzy merytorycznej związanej ze szkoleniami, certyfikacją czy badaniami w zakresie utrzymywania czystości i konserwacji.

 

Celem targów ISSA/INTERCLEAN ECC jest zarówno prezentacja najnowszych rozwiązań, produktów i usług dla firm zajmujących się profesjonalnie utrzymaniem porządku, jak i stworzenie platformy wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w regionie CEE. Z doświadczeń organizatorów wynika bowiem, że około 30 procent uczestników stanowią producenci szukający kontaktów biznesowych. Dlatego trzydniowy program wydarzenia, obok części wystawienniczej i targowej, przewiduje także networking oraz wymianę doświadczeń poprzez cykl seminariów. Projekt 10 spotkań organizowanych przez Worldwide Cleaning Industry Association i Polską Izbę Gospodarcza Czystości (PIGC), poświęcony będzie zagadnieniom czystościowo-porządkowym w różnych sektorach gospodarki – zamówieniach publicznych, służbie zdrowia, szkolnictwie czy branży HoReCa.

 

Targi ISSA/INTERCLEAN Europa Środkowa i Wschodnia będą otwarte dla zwiedzających w godzinach:

22 kwietnia (środa) 09.30 - 17.00
23 kwietnia (czwartek) 09.30 - 17.00
24 kwietnia (piątek) 09.30 - 15.00

 

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji targów dostępne są na stronie: www.issainterclean.com. Dla przedstawicieli branży wstęp jest bezpłatny, od uczestników wymagana jest rejestracja.

 

O EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń. Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

 

EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności