Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Bohoboco po raz drugi wybiera EXPO XXI Warszawa

18 maja br. w EXPO XXI Warszawa już po raz drugi odbędzie się pokaz Bohoboco, jednego z najbardziej cenionych duetów w świecie polskiej mody. Po udanej premierze kolekcji wiosna/lato 2015, Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach zaprezentują trendy na sezon jesień/zima 2015.

 

 

Bohoboco to marka stworzona przez dwóch polskich projektantów – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Ubiegłorocznym pokazem w EXPO XXI Warszawa duet obchodził swoje 5. urodziny. Impreza przyciągnęła celebrytów i specjalistów z branży modowej, ceniących minimalizm i kobiecość sylwetek prezentowanych przez projektantów.

 

Listopadowy pokaz zmienił przestronne wnętrze EXPO XXI Warszawa w ogromny, ponad 240-metrowy wybieg, ozdobiony geometrycznymi elementami scenografii. Premiera wiosenno-letniej kolekcji spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem – goście z uznaniem wypowiadali się zarówno o zaprezentowanych kreacjach, jak i oprawie wizualnej wydarzenia. Już 18 maja br. duet Bohoboco ponownie pokaże swoją twórczość w najbardziej znanym obiekcie targowo-konferencyjnym stolicy. EXPO XXI Warszawa po raz drugi zostało partnerem strategicznym pokazu marki, tym razem prezentującego kolekcję na sezon jesień/zima 2015.

 

Zeszłoroczny pokaz marki Bohoboco zachwycał nie tylko wyjątkowymi kreacjami, ale także oprawą – minimalistyczną czarno-białą kolorystyką, muzyką i geometryczną scenografią. Od początku rozmów dotyczących współpracy wiedzieliśmy, że organizatorzy pokazu szukają wnętrza do zadań specjalnych – o dużej powierzchni, odpowiedniej nośności podłóg i podwieszeń, bez podziału na sale. Ale ostateczny efekt był zaskoczeniem nawet dla nas – nowoczesna, postindustrialna hala EXPO XXI Warszawa umożliwiła nie tylko wydzielenie kilku różnych stref funkcjonalnych, a także montaż najdłuższego wybiegu czy dużych, geometrycznych elementów scenografii, które zmieniły wnętrze nie do poznania. Zachwyt gości mówił sam za siebie – wiosenno-letni pokaz Bohoboco był wyjątkowy pod każdym względem. Cieszymy się, że udana współpraca przełożyła się na kolejny ciekawy projekt i już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć jej efekty – skomentowała współpracę Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa.

 

 

Pokaz kolekcji Bohoboco na sezon jesień/zima 2015 odbędzie się 18 maja br. o godzinie 20.30 w Hali 4 w EXPO XXI Warszawa. Wstęp tylko dla zaproszonych gości.

 

O EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 609 464 592
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności