Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Żaneta Berus i Dariusz Matysiak dołączyli do władz Sapphire Group Poland

Od czerwca br. Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa, dołączyła do Zarządu Sapphire Group Poland, właściciela obiektu. Natomiast Dariusz Matysiak, Dyrektor Administracyjny EXPO XXI Warszawa, objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Zmiany podyktowane są strategicznymi planami rozwoju grupy w kraju i za granicą.

Sapphire Group Poland jest dynamicznie rozwijającym się konsorcjum spółek, działających w szeroko pojętym przemyśle spotkań w Polsce, Rosji i Azji. Swoim klientom oferuje kompleksowe portfolio usług związanych z organizacją wydarzeń specjalnych. Firma jest zarówno właścicielem jednego z najbardziej znanych obiektów eventowych w stolicy – EXPO XXI Warszawa, jak również zarządza spółką specjalizującą się w przygotowaniu i realizacji różnego rodzaju konferencji, kongresów i eventów – Blue Business Media.

Aby zapewnić kontynuację przyjętej strategii i realizację biznesowych celów firmy oraz w pełni wykorzystać możliwości wynikające z kompleksowej oferty usług dla branży MICE, Zarząd firmy podjął decyzję o włączeniu Żanety Berus do Executive Team Sapphire Group Poland oraz awansowaniu Dariusza Matysiaka na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.

 

Żaneta Berus w Zarządzie Sapphire Group Poland

Żaneta Berus z EXPO XXI Warszawa związana jest od 2000 roku, początkowo pracowała na stanowisku Dyrektora Handlowego. W 2006 roku objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego, a w 2010 roku Prezesa Zarządu jednego z najbardziej znanych obiektów typu muliti-venue w Warszawie. Żaneta jest także szanowanym ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Za działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski, otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca-Venue, zaś rok później EXPO XXI Warszawa otrzymało nagrodę MP Power Awards 2013 – Power Venue w kategorii „Kongres venue”. W styczniu bieżącego roku Żaneta Berus odebrała kolejne wyróżnienie branżowe - tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu”, a w czerwcu nagrodę Businesswoman Roku 2014 w kategorii „Lider branży MICE”.

Zadaniem Żanety Berus w ramach nowo objętego stanowiska członka Zarządu Sapphire Group Poland, jest nadzór nad kluczowymi obszarami działalności firmy - kierowanie EXPO XXI Warszawa oraz rozwój spółki zarówno w kraju, jak i za granicą. W ramach swoich nowych obowiązków będzie odpowiedzialna zarówno za realizację biznesowych celów grupy i wysoką jakość oferowanych usług, jak i strategię jej rozwoju w oparciu o dostępne zasoby i specjalistyczną wiedzę.
 


Dariusz Matysiak nowym Dyrektorem Operacyjnym w Sapphire Group Poland

Dariusz Matysiak z EXPO XXI Warszawa współpracuje od 2001 roku, początkowo na stanowisku Dyrektora Technicznego. W 2012 roku dołączył do Zarządu jednego z najbardziej znanych obiektów eventowych stolicy. Dariusz Matysiak posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania wielkopowierzchniowymi obiektami typu muliti-venue. W ramach swojej pracy w EXPO XXI Warszawa odpowiada za sprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo budynków, koordynując zarówno pracę zespołu technicznego, administracyjnego, IT i sprzedaży, jak i centrum usług. Jest także cenionym doradcą, wspierającym Klientów na każdym etapie organizacji eventu oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomościami. Za swoją wiedzę i osiągnięcia Dariusz Matysiak został nominowany do jednej z najważniejszych nagród branżowych – Osobowość Roku 2013 branży MICE w kategorii "Manager obiektu".

Zadaniem Dariusza Matysiaka, po objęciu stanowiska Dyrektora Operacyjnego Sapphire Group, jest współpraca z Żanetą Berus w zakresie zarządzania EXPO XXI Warszawa i rozwoju spółki zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.

Dodatkowe informacje dotyczące ekspansji Sapphire Group Poland zostaną przekazane w późniejszym terminie.


Dodatkowe informacje o Sapphire Group Poland

Flagowym przedsięwzięciem Sapphire Group Poland jest EXPO XXI Warszawa - największy w stolicy wielofunkcyjny obiekt, przygotowany do obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych (www.expoxxi.pl). EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący nie tylko najwyższej jakości przestrzeń do indywidualnej aranżacji, ale także wsparcie i szereg usług dodatkowych, związanych z organizacją eventów.

Od 2009 roku Sapphire Group Poland zarządza także wiodącą na polskim rynku spółką specjalizującą się w organizacji konferencji i kongresów - Blue Business Media (ww.bbm.pl). BBM działa w Polsce, Rosji i Rumunii oferując profesjonalne doradztwo i dostęp do unikalnej wiedzy ekspertów, a tym samym wspierając rozwój biznesu w trudnych i szybko zmieniających się czasach. Blue Business Media prowadzi obecnie intensywną ekspansję na rynkach azjatyckich. 

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności