Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa, uhonorowana odznaką „Za zasługi dla turystyki”

Żaneta Berus, Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa, została wyróżniona odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki”. Prestiżowe odznaczenie przyznane przez Tomasza Jędrzejczaka, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, jest uznaniem dla wkładu Żanety Berus w rozwój polskiego przemysłu spotkań oraz promocję Polski, jako atrakcyjnej destynacji dla turystyki i biznesu.

 

 

Odznaka honorowa „Za zasługi dla turystki” przyznawana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki osobom oraz organizacjom, które aktywnie działają na rzecz rozwoju turystyki indywidualnej i biznesowej oraz promocję Polski za granicą. Uroczyste przekazanie prestiżowego odznaczenia dla Prezes EXPO XXI Warszawa odbyło się 26 listopada br., podczas zimowego spotkania członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego. W imieniu Ministra Sportu i Turystyki odznakę wręczyli Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie oraz Ryszard Migdalski, Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA.

 

 

Odznaka „Za zasługi dla turystki” to dla mnie ukoronowanie kolejnego roku pełnej wyzwań, ale też bardzo satysfakcjonującej pracy na rzecz EXPO XXI Warszawa i całego przemysłu spotkań w Polsce. Piastując stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP miałam możliwość spojrzenia na nasz kraj oczami dyplomatów i przedsiębiorców szukających miejsca z potencjałem biznesowym. Rozpoczynając przygodę z EXPO XXI Warszawa skonfrontowałam zaś tę wiedzę z lokalnymi możliwościami i na tej podstawie stworzyłam zarys głównych celów biznesowych, które chciałabym zrealizować w najbliższych latach. Wśród nich na pierwszym miejscu był oczywiście rozwój EXPO XXI Warszawa oraz promocja Polski, jako nowoczesnej i atrakcyjnej destynacji dla gości z zagranicy. Obiekt, którym zarządzam, jest dzisiaj w czołówce lokalizacji eventowych w Polsce, zaś jednym z naszych największy osiągnięć jest rosnąca liczba imprez organizowanych przez klientów z zagranicy. Mogę więc z satysfakcją powiedzieć, że przy wsparciu zespołu EXPO XXI Warszawa oraz wielu życzliwych partnerów ze strony miasta i organizacji branżowych, wprowadziłam moje biznesowe plany w życie – skomentowała wyróżnienie Żaneta Berus, Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa.

 

Żaneta Berus jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Wiceprezesem Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Od 16 lat związana jest z EXPO XXI Warszawa - 2006 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego, które od 2010 roku łączy z funkcją Prezesa Zarządu. W maju 2015 roku dołączyła także do Zarządu spółki Sapphire Group Poland, właściciela obiektu. W swojej codziennej pracy z pełnym zaangażowaniem buduje wizerunek EXPO XXI Warszawa w kraju i za granicą, będąc jednocześnie cenionym reprezentantem i ambasadorem Polski w międzynarodowych organizacjach branżowych – UFI i ICCA. Doświadczenie zawodowe w branży MICE zdobywała od wczesnych lat 90., na początku pracując jako Główny Specjalista w Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Wówczas była odpowiedzialna za stałą współpracę z partnerami zagranicznymi. W latach 1996-2000 piastowała prestiżowe stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim. Za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski Żaneta Berus otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca-Venue, w 2015 roku do swoich sukcesów dołączyła także tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu” oraz nagrodę „Businesswoman Roku 2014” w kategorii „Lider branży MICE”.

 

O EXPO XXI Warszawa

 

 

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 609 464 592
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności