Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Oświadczenie

W związku z otrzymanym protokołem z posiedzenia Komisji Rozjemczej Polskiej Izby Przemysłu Targowego z dnia 24 maja 2016 roku, dotyczącego wniosku Międzynarodowego Centrum Targowego Sp. z o.o. (MCT). EXPO XXI Warszawa oświadcza, że nasza firma oraz jej przedstawiciele nie są stroną w sprawie konfliktu pomiędzy organizatorem targów ZŁOTO-SREBRO-CZAS, a organizatorem targów GOLD-EXPO.

 

EXPO XXI jest jedynie operatorem powierzchni wystawienniczej, którą to powierzchnię udostępnił GOLD-EXPO na potrzeby organizacji przez GOLD–EXPO targów, w terminie i miejscu wybranym przez GOLD–EXPO.

 

Jednocześnie potwierdzamy, że kolejna edycja Polskich Targów Złotniczo-Jubilerskich GOLD-EXPO 2016 oraz 2017, odbędzie się w niezmienionym terminie. EXPO XXI jest związane umową z organizatorem targów GOLD-EXPO i zamierza postępować zgodnie z jej warunkami. Jakakolwiek zmiana terminu czy innych warunków realizacji targów byłaby możliwa jedynie w przypadku wyrażenia takiej woli przez organizatora targów GOLD-EXPO, czyli fundacji zrzeszającej firmy z branży jubilerskiej. Do dnia dzisiejszego taka prośba ze strony organizatora do nas nie wpłynęła.

 

Protokół z posiedzenia Komisji Rozjemczej Polskiej Izby Przemysłu Targowego ma na celu wskazanie możliwych polubownych rozwiązań zaistniałego konfliktu i jak wynika z jego treści – podane przez Komisję rozwiązania mają jedynie charakter zaleceń, a nie wiążących postanowień do wykonania.

 

EXPO XXI Warszawa oświadcza, że nasza działalność biznesowa opiera się wyłącznie na wynajmie powierzchni organizatorom. EXPO XXI pozostaje i musi pozostać poza sporami dotyczącymi organizatorów targów i konkretnych branż. W związku z powyższym uważamy, że MCT nie powinno angażować nas w spór, którego istota znajduje się poza nami i który winien toczyć się na poziomie podmiotów organizujących targi.

 

EXPO XXI Warszawa jako obiekt wynajmujący przestrzeń organizatorom nie ma wpływu na zaistniały konflikt, niemniej szczerze liczy na ostateczne rozwiązanie sprawy.

 

Więcej informacji udziela:
Martyna Laskowska, Marketing & PR Manager
kom.: +48 664 494 650,
e-mail: martyna.laskowska@expoxxi.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności