Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

W dniach 11-13 marca EXPO XXI Warszawa stało się miejscem jednego z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych bieżącego roku – polskiej premiery dwóch nowych modeli Volvo. Przyjaciele i sympatycy marki mieli okazję zobaczyć elegancką limuzynę S90 i praktyczne kombi V90.

 

Pierwsze z aut zostało po raz pierwszy pokazane szerszej publiczności podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit, drugie ujrzało światło dzienne podczas salonu samochodowego w Genewie. Polska premiera miała miejsce zaledwie 10 dni po tym wydarzeniu i wzorem zachodnich prezentacji, zachwycała scenografią i efektami specjalnymi. W tym roku mogli się o tym przekonać nie tylko zaproszeni goście, ale każdy, kto zdecydował się odwiedzić EXPO XXI Warszawa. 11 marca odbyła się premiera prasowa nowych aut, dzień później z nowymi produktami mogli się zapoznać klienci. Na wieczorną premierę Volvo S90 i V90 licznie przybyły polskie gwiazdy m.in. Robert Gonera, Tomasz Barański, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Ewa Kuklińska. Imprezę poprowadził Maciej Kurzajewski, prywatnie użytkownik i miłośnik marki, zaś tło muzyczne zapewnił Sławek Uniatowski ze swoim zespołem. Ostatni dzień imprezy, 13 marca, był otwarty dla zwiedzających. Każdy miłośnik aut z najwyższej półki mógł na własne oczy zobaczyć unikalne rozwiązania techniczne i elegancki design nowych modeli Volvo.

 

Volvo to propozycja dla tych kierowców, którzy cenią bezpieczeństwo, design i nowoczesne rozwiązania. Marka należy do segmentu premium, co w naturalny sposób określa grupę docelową. Volvo używa wszystkich kanałów komunikacji, które pozwalają dotrzeć do jej grupy docelowej. Jednym z nich są imprezy, na których prezentowane są najnowsze modele samochodów, takie jak S90 i V90. Tegoroczny event trwał trzy dni i po raz pierwszy był otwarty dla wszystkich miłośników Volvo. W ciągu dwóch dni odwiedziło nas około 1600 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej frekwencji - Stanisław Dojsa, PR Manager firmy Volvo Car Poland

 

Organizatorem wydarzenia było Volvo Car Poland, realizacją imprezy zajęłą się agencja eventowa Ministry of Creativity. Obydwie firmy szczególną uwagę zwracały na warunki niezbędne od zorganizowania takiego wydarzenia, jak prezentacja nowych modeli samochodów. Prestiżowa impreza wymaga wyjątkowej oprawy i efektownej scenografii. Ekspozycja samochodów związana jest także z szeregiem wyzwań logistycznych, którym musi sprostać wybrana lokalizacja m.in. dostępnością brama wjazdowymi umożliwiającymi wprowadzenie aut do obiektu oraz podłogą o odpowiedniej nośności, która pozwoli je bezpiecznie zaprezentować. Wszystko po to, aby polska premiera nowych modeli Volvo była równie wyjątkowa i prestiżowa, jak pierwsze prezentacje przed światową i europejską publicznością.

 

Mieliśmy przyjemność realizować kilkanaście premier motoryzacyjnych i każda z nich była naprawdę ogromnym wyzwaniem. Producentom zależy na efektownym pokazaniu nowego auta, ale w powiązaniu z ciekawym pomysłem na samo wydarzenie. Dlatego szukaliśmy obiektu, który pozwoli nam bez ograniczeń budować scenotechnikę oraz scenografię. EXPO XXI Warszawa jest naszym ulubionym obiektem do realizacji eventów. Znajduje się na nim wszystko, czego oczekujemy – przestrzeń, podłogi i stropy o dużej nośności, nowoczesne zaplecze techniczne. Nie bez znaczenia jest profesjonalna ekipa techniczna oraz naprawdę duże wsparcie ze strony pracowników obiektu. Wszystkie tematy techniczne oraz logistyczne załatwiane są od ręki i bez żadnych problemów – skomentował przygotowania do wydarzenia Mariusz Nowak, Prezes agencji eventowej Ministry of Creativity.

 

Nowe modele Volvo S90 i V90 wejdą do sprzedaży latem br.

 

O EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

 

EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
kom.: +48 696 865 343 e-mail:
dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności