Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

[ Wydarzenia bieżące ]

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Wyszukaj

Pobierz Kalendarz PDF Wyświetl Kalendarz PDF

Hala H4

Nowy budynek o powierzchni prawie 4000 m² mieści się u zbiegu ulic Prądzyńskiego i Bema. W skład nowego obiektu wchodzi wielofunkcyjna hala, dwa przeszklone, osobne hole wejściowe, sala konferencyjna, dwa węzły toalet oraz pomieszczenia pomocnicze. Hala wyposażona jest w ścianę dźwiękoszczelną o wysokości 10 m, umożliwiającą prowadzenie niezależnych imprez.

 

Wymiary hali: długość 93,5 m, szerokość 38,5 m. Powierzchnia hali: 3 600 m²

 

Wysokość użytkowa 10 m a po uzgodnieniu, punktowo można halę używać do wysokości 12 metrów.

 

Podłoga hali pokryta jest estetycznymi płytkami terakotowymi o podwyższonej trwałości, dzięki czemu nie trzeba jej dodatkowo przykrywać w trakcie imprez. Obciążenie użytkowe podłogi wynosi 6 ton/m².

 

Hala nr 4 wyposażona jest w pięć bram towarowych rozmieszczonych równomiernie wzdłuż hali. Wymiary bram towarowych:
cztery bramy: wysokość - 4,3 m szerokość - 4,6 m
piąta, specjalna brama: wysokość - 5 m szerokość - 4,6 m
Hala posiada system kanałów umieszczonych równolegle do dłuższego boku hali, w których znajdują się rozprowadzenia instalacji i mediów.

 

Znajdują się w nich:
- instalacja elektryczna
- instalacja wodno-kanalizacyjna
- instalacja telefoniczno-internetowa

 

Istotnym elementem ułatwiającym przeprowadzenie imprez jest możliwość zawieszania na konstrukcji dachu hali elementów dekoracji, oświetlenia czy elementów reklamowych. Łączna nośność dla podwieszeń w hali nr 4 wynosi
45 ton (od 1,5 do 13 ton na przęśle).

 

Na terenie hali, w jednym czasie przebywać może maksymalnie 3600 osób, w zależności od charakteru imprezy oraz zainstalowanych dekoracji i wyposażenia.

Hala 4 - rzut z góry

Hala 4

Hala 4 - aranżacje

Dane techniczne

Zaznacz interesującą Ciebie część Warszawskiego Centrum EXPOXXI lub wybierz ją używając do tego celu przycisków pod zdjęciem.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności