Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

[ Wydarzenia bieżące ]

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Wyszukaj

Pobierz Kalendarz PDF Wyświetl Kalendarz PDF

Piętro konferencyjne Hali 2

Piętro konferencyjne znajduje się w centralnej części kompleksu EXPO XXI Warszawa na pierwszym piętrze Hali nr 2. Znajdują się tam sale konferencyjne A, B i C foyer oraz pokoje pomocnicze 3, 10 i 23.

 

 

Na piętrze konferencyjnym można pomieścić imprezy do 820 uczestników w zależności od ustawienia. Wszystkie sale konferencyjne są odpowiednio wyposażone w sprzęt konferencyjny (specyfikacja wyposażenia każdej z sal znajduję się w poszczególnych zakładkach indywidualnych sal). Przed Salami A, B, C znajduje się obszerne foyer, doskonale nadające się na recepcję konferencji, jest to też odpowiednie miejsce na przerwę kawową lub poczęstunek. Obciążenie użytkowe podłogi w salach konferencyjnych wynosi 500 kg / m².

 

 

W salach konferencyjnych podłączenia do instalacji zlokalizowane na ścianach. Sale konferencyjne posiadają kilka niezależnych systemów bezpieczeństwa:
1. System detektorów dymu i temperatury
2. Dwie niezależne klatki ewakuacyjne
3. Podręczny sprzęt gaśniczy tj. hydranty i gaśnice
4. Drzwi ewakuacyjne

 

Foyer i korytarz
Powierzchnia foyer ok. 300 m².
Maksymalna ilość osób: 300
Kolorystyka : ściany - pastelowy jasno-żółty, podłoga - jasno beżowe płytki terakotowy, sufit - kasetonowy, biały
Wysokość foyer: 3,29 m
Wysokość korytarza: 2,96 m

Dokumenty do pobrania

pietro_konferencyjne.pdf

Piętro konferencyjne - rzut z góry

Dane techniczne

Zaznacz interesującą Ciebie część Warszawskiego Centrum EXPOXXI lub wybierz ją używając do tego celu przycisków pod zdjęciem.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności