Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

[ Wydarzenia bieżące ]

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Wyszukaj

Pobierz Kalendarz PDF Wyświetl Kalendarz PDF

Hala H1

Największa hala EXPO XXI Warszawa. W dwóch przybudówkach znajdują się dwa węzły toalet i pomieszczenia pomocnicze. Hala posiada podziemny magazyn.

 

Wymiary hali: długość 125m, szerokość 42 m, wysokość użytkowa 8 m. Powierzchnia użytkowa: 5 250 m².

 

Halę można po uzgodnieniu punktowo używać do wysokości 11 metrów. Podłoga hali pokryta jest płytkami terakotowymi o podwyższonej trwałości, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo aranżować pokryć w trakcie imprez. Obciążenie użytkowe podłogi wynosi 800 kg / m². Obciążenie można zwiększyć po zastosowaniu dodatkowych elementów ułożonych na podłodze.

 

Hala nr 1 wyposażona jest w pięć bram towarowych rozmieszczonych równomiernie.

 

Wymiary bram towarowych:
wysokość - 4,3 m
szerokość - 4,6 m.

 

Część magazynowa skomunikowana jest z halą za pomocą windy towarowej.

 

Dane windy:
wymiary drzwi: szer. 2,0m, wys. 2,1 m,
wymiary komory windy: szer. 2,7m,
głębokość: 3,6 m,
wysokość: 2,3 m,
udźwig: 3000 kg.

 

Hala posiada system kanałów umieszczonych równomiernie i równolegle do dłuższego boku. Kanały spełniają funkcję ułatwiającą rozprowadzenie i ukrycie instalacji i mediów.

 

Znajdują się w nich:
- instalacja elektryczna,
- instalacja wodno - kanalizacyjna,
- instalacja telefoniczno - internetowa.

 

Kanały można dodatkowo wyposażyć w przyłącza ze sprężonym powietrzem lub ułożyć czasową instalację sterującą np. światłem lub dźwiękiem na daną imprezę.

 

Istotnym elementem ułatwiającym przeprowadzenie imprez jest możliwość zawieszania na konstrukcji dachu hali elementów dekoracji, oświetlenia czy elementów reklamowych. Łączna nośność dla zawieszeń w hali nr 1 wynosi 12 ton. Szczegółowa instrukcja wyznaczająca miejsca i nośność punktów podwieszeń dostępna na żądanie w Dziale Technicznym EXPO.

 

Hala nr 1 posiada kilka niezależnych systemów bezpieczeństwa:
1. System detektorów dymu i temperatury
2. System tryskaczy wodnych
3. System klap oddymiających
4. Podręczny sprzęt gaśniczy tj. hydranty i gaśnice
5. 20 drzwi ewakuacyjnych wokół hali

 

Na terenie hali może przebywać w jednym czasie maksymalnie 5250 osób, w zależności od charakteru imprezy oraz zainstalowanych dekoracji i wyposażenia.
W zależności od potrzeb imprezy hala może być oświetlona światłem dziennym (świetliki w połaci dachu oraz boczne lukarny w ścianach hali) lub całkowicie wyciemniona.

 

Kolorystyka hali:
ściany - jasny beż
podłoga - ciemny grafit
sufit - ciemno szary

Hala 1 - rzut z góry

Hala 1

Hala 1 - aranżacje

Dane techniczne

Zaznacz interesującą Ciebie część Warszawskiego Centrum EXPOXXI lub wybierz ją używając do tego celu przycisków pod zdjęciem.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności