Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

[ Wydarzenia bieżące ]

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Wyszukaj

Pobierz Kalendarz PDF Wyświetl Kalendarz PDF

Hala H2

Centralna, reprezentacyjna hala w ramach EXPO XXI Warszawa. Znajduje się w niej wejście główne do budynku, foyer oraz wydzielone przejścia do Hal nr 1 i nr 3, dwie klatki schodowe prowadzące na piętra : konferencyjne, biurowe i do garażu, bar, toalety oraz główne pomieszczenie sterujące budynkiem.

 

Kształt hali opisany jest na bazie trójkąta. Powierzchnia użytkowa: 1 050 m², wysokość użytkowa 3,9 m.

 

Podłoga hali pokryta jest płytkami terakotowymi o podwyższonej trwałości, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo aranżować pokryć w trakcie imprez. Obciążenie użytkowe podłogi wynosi 500 kg / m². Obciążenie można zwiększyć po zastosowaniu dodatkowych elementów ułożonych na podłodze.

 

Wwiezienie większych elementów do hali nr 2 możliwe jest poprzez automatyczne drzwi główne:

wysokość - 2,7 m
szerokość - 1,95 m.


W Hali nr 2 podłączenia do instalacji zlokalizowane są w tablicach wnękowych na ścianach dokoła sali. Hala nr 2 posiada kilka niezależnych systemów bezpieczeństwa:
1. System detektorów dymu i temperatury
2. System klap oddymiających
3. Podręczny sprzęt gaśniczy tj. hydranty i gaśnice
4. 12 drzwi ewakuacyjnych wokół hali


Na terenie hali może przebywać w jednym czasie maksymalnie 1050 osób, w zależności od charakteru imprezy oraz zainstalowanych dekoracji i wyposażenia.
W zależności od potrzeb imprezy hala może być oświetlona światłem dziennym (przeszklone boczne ściany) lub całkowicie wyciemniona.


Kolorystyka hali na poziomie 0:
ściany - ceglasty, klinkier
podłoga - ciemny zielony
sufit - kasetonowy, biały

Hala 2 - rzut z góry

Hala 2

Hala 2 - aranżacje

Dane techniczne

Zaznacz interesującą Ciebie część Warszawskiego Centrum EXPOXXI lub wybierz ją używając do tego celu przycisków pod zdjęciem.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności