European Best Destination 2023

Czy jesteście już tego świadomi?

Warszawa to jedyne polskie miasto nominowane w tym roku w prestiżowym konkursie na Najlepszy Europejski Cel Podróży 2023 (European Best Destination 2023).

European Best Destinations 2023 to otwarty konkurs, w którym głosujący z całego świata wskazują na jedno z 20 miast w Europie, które w ich opinii warto odwiedzić. Konkurs jest organizowany od 2009 roku przez European Best Destinations, organizację z siedzibą w Brukseli, która wraz z projektem EDEN (European Destinations of Excellence), stworzonym przez Komisję Europejską, ma na celu promowanie kultury i turystyki w Europie.

W związku z nominacją rozpoczynamy kampanię „Mamy to w Warszawie”, której celem jest zachęcenie mieszkańców stolicy (ale nie tylko!) do oddawania głosów w konkursie. To prawda – inne europejskie miasta mają do zaoferowania wiele. Ale Warszawa nie pozostaje w tyle. Każdy, kto ją odwiedza, może się przekonać, że jest tu wszystko, by dobrze spędzić czas. Jesteśmy więc pewni: Mamy to w Warszawie.

Jak głosować?

Instrukcja krok po kroku:

➔ Wejdź na stronę: glosujnawarszawe.pl

➔ Oddaj głos na Warszawę

➔ Głosować można codziennie od 20 stycznia do 10 lutego 2023 roku włącznie

➔ Jedna osoba może oddać w sumie 22 głosy (1 głos dziennie)

➔ Z 1 adresu IP można oddać dziennie tylko 1 głos, dlatego łączymy się z internetem poprzez dane komórkowe, a nie poprzez firmowe wifi

➔ Głosować może każdy — niezależnie od miejsca pobytu i zamieszkania.

Udział w konkursie oferuje realne korzyści. Turyści z całego świata dowiedzą się o urokach stolicy, a dzięki nominacji i publikacji na stronie https://www.europeanbestdestinations.com mogą tam natychmiast zarezerwować lot i hotel. Dzięki wygranej, Warszawę będą odwiedzali turyści z najbardziej odległych części świata. Doświadczyły tego wszystkie miasta, w tym Wrocław, który zwyciężył w 2018 roku.

Pomóż wygrać Warszawie i zagłosuj!