alt-J

WYDARZENIA
18 July 2021 - 18 July 2021

Organizator imprezy: Charm Music

Data: 18.07.2021

Strona internetowa: Charm Music

 

ZMIANA DATY koncertu alt-J!

Brytyjczycy wystąpią w Warszawie 18 lipca 2021r.

Z radością informujemy o nowej dacie koncertu zespołu alt-J! Odbędize się on 18 lipca 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. 
Miejsce koncertu nie ulega zmianie (Hala Expo XXI)

Od debiutanckiego krążka „An Awesome Wave”, nagrodzonego prestiżową Mercury Prize, minęło 7 lat. Przez ten czas muzycy z alt-J zdążyli wypuścić na rynek kolejne dwa długogrające albumy: nominowany do nagrody Grammy „This Is All Yours” i nominowany do Mercury Prize „Relaxer” oraz remix album „Reduxer” z gościnnym udziałem takich artystów jak Pusha T czy Danny Brown. 

Twórczość grupy alt-J to ciekawa mieszanka muzyki elektronicznej, brit popu i rocka. Jak podkreśla sam zespół – ich muzyki nie da się zaklasyfikować do jednego gatunku. Swoje charakterystyczne brzmienie zespół w dużej mierze zawdzięcza wokalowi Jo Newmana, który wsparty syntezatorowym brzmieniem i chórkami Gusa Unger-Hamiltona oraz energetyczną perkusją Thoma Greena, tworzy niepowtarzalny styl alt-J. 

Brytyjski indie rockowy zespół alt-J wystąpi w warszawskiej hali Expo XXI 18 lipca 2021 roku. Trio powraca do Warszawy ze swoimi największymi hitami: „Breezeblocks” czy „Left Hand Free” oraz materiałem z albumu „Reduxer”.

 

Bilety na koncert do nabycia na eBilet.pl | Going. | GoOut | Ticketmaster

Facebook event: alt-J koncert Warszawa

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista wydarzeń
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com