ALT-J

17lipCały dzieńALT-J

Szczegóły wydarzenia

Bilety w sprzedaży na eBilet | Going. | GoOut: http://bit.ly/2PwukC7

alt-J wystąpi w Polsce! Zespół zagra 17 lipca w Warszawie.

Brytyjski indie rockowy zespół alt-J wystąpi w warszawskiej hali Expo XXI 17 lipca 2022 roku. Trio powraca do Warszawy ze swoimi największymi hitami: „Breezeblocks” czy „Left Hand Free” oraz materiałem z nadchodzącego albumu „The Dream”.

Od debiutanckiego krążka „An Awesome Wave”, nagrodzonego prestiżową Mercury Prize, minęło już dziewięć lat. Przez ten czas muzycy z alt-J zdążyli wypuścić na rynek kolejne dwa długogrające albumy: nominowany do nagrody Grammy „This Is All Yours” i nominowany do Mercury Prize „Relaxer” oraz remix album „Reduxer” z gościnnym udziałem takich artystów jak Pusha T czy Danny Brown. 11 lutego 2022 roku światło dzienne ujrzy ich kolejny album – „The Dream”, z którego pochodzi ich najnowszy singiel zatytułowany „U&ME”.

Twórczość grupy alt-J to ciekawa mieszanka muzyki elektronicznej, brit popu i rocka. Jak podkreśla sam zespół – ich muzyki nie da się zaklasyfikować do jednego gatunku. Swoje charakterystyczne brzmienie zespół w dużej mierze zawdzięcza wokalowi Jo Newmana, który wsparty chórkami Gusa Unger-Hamiltona, daje słuchaczowi wrażenie głębi. To wszystko w połączeniu z rozbudowanym wachlarzem brzmień syntezatorów, niebanalnymi strukturami rytmicznymi oraz nieoczywistymi liniami melodycznymi, tworzy niepowtarzalny styl alt-J.

Zespół niejednokrotnie zapraszany na polskie festiwale muzyczne, postanowił ponownie zawitać do Warszawy po długiej nieobecności. Koncert grupy alt-J odbędzie się 17 lipca 2022 w warszawskiej  hali Expo XXI.

Bilety w sprzedaży na eBilet | Going. | GoOut

http://bit.ly/2PwukC7

Posłuchaj najnowszego single „U&ME

Więcej

Lokalizacja

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

TOP