Festiwal Pracy JOBICON

26mrz8:14 amFestiwal Pracy JOBICON

Szczegóły wydarzenia

                         Festiwal Pracy JOBICON to niezwykłe wydarzenie dedykowane wszystkim, którzy szukają swojej ścieżki zawodowej lub pragną zmiany w obecnej pracy. Darmowe targi pracy odbędą się w Warszawie już 26 marca, zapewniając uczestnikom niepowtarzalną okazję do interakcji z pracodawcami, zdobycia cennych umiejętności i wsparcia w budowaniu kariery zawodowej.  

Co Cię czeka?  

•             Spotkania z Pracodawcami: Będziesz mieć okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami firm, dowiedzieć się więcej o oferowanych stanowiskach pracy i wymaganiach rekrutacyjnych.  

•             Warsztaty: W trakcie wydarzenia będą organizowane warsztaty dotyczące rynku pracy, umiejętności miękkich, oraz informacji na temat różnych branż.  

•             Konsultacje CV: Specjaliści ds. rekrutacji udzielą porad dotyczących optymalizacji Twojego CV, dzięki czemu zyskasz większe szanse na zainteresowanie pracodawców.  

•             Symulacje rozmów rekrutacyjnych: Przygotuj się do przyszłych rozmów rekrutacyjnych poprzez udział w symulacjach, które pozwolą Ci zwiększyć pewność siebie i poprawić umiejętności komunikacyjne.  

Więcej informacji znajdziesz na stronie jobicon.pracuj.pl 

Więcej

DATA WYDARZENIA

26 marzec 2024

Lokalizacja

HALA 1

TOP