KONCERTY ROISIN MURPHY

04maj7:00 pm12:59 pmKONCERTY ROISIN MURPHY

Szczegóły wydarzenia

Uwielbiana przez polskich fanów, Róisín Murphy, po świetnym przyjęciu na FEST Festival 2019, wraca do Polski! Jej koncert będzie promować najnowszy album, 'Róisín Machine’, który ukaże się 2 października 2020. Róisín Murphy to niekwestionowa ikona brytyjskiego electropopu. Swoją karierę i popularność zdobyła razem z zespołem Moloko. 

Róisín nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak 'Party Weirdo’, przez topowe popowe kawałki 'The Time Is Now’ i 'Sing It Back’ nagrane z Moloko, jak również poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu 'Let Me Know’. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i niespokojnych artystek w Wielkiej Brytanii.

W Polsce wystąpi ze swoim najnowszym materiałem z płyty 'Róisín Machine’, który promują takie single jak 'Murphy’s Law’, 'Narcissus’ oraz ‚Incapable’,  który mogliśmy już usłyszeć na żywo podczas jej występu na FEST Festivalu.

Więcej

Lokalizacja

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

TOP