Targi Rzeczy Ładnych TRŁ Zima!

10grCały dzień11Targi Rzeczy Ładnych TRŁ Zima!

Szczegóły wydarzenia

To jest nasza grudniowa rakieta! Największa edycja TRŁ w 2022 roku! Najlepsza selekcja + 300 miejsc dla wystawców = najważniejsze i największe grudniowe targi w całej Polsce!

Tu ekscytacja sięga zenitu, tu tworzą się targowe legendy, tu świętujemy polski design w wielkim stylu! Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was na najważniejszą edycję Targów Rzeczy Ładnych w tym roku.

I oczami wyobraźni już tam jesteśmy!

Na TRŁ Zima! z jednej strony pokażemy najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalną selekcję debiutów, premier
i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w normalnych sklepach. To przegląd autorskich MEBLI, wspaniały wybór CERAMIKI I SZKŁA od najlepszych niezależnych manufaktur. To także naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie WELLNESS I EKO, pyszności do jedzenia i picia w strefie DELI, BIŻUTERIA I MODOWE DODATKI, PLAKATY i akcesoria papiernicze w strefie PRINT, oryginalne LAMPY, TEKSTYLIA do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla DZIECI oraz meble VINTAGE, i ROŚLINY I KWIATY wraz ze wszystkim co z nimi związane.

Brzmi dobrze, prawda? 

Bo tak będzie.

Do tego wspaniała publiczność, niesamowita energia i morze inspiracji, zakupów i świątecznych prezentów. Kto był – ten wie. 
Kto nie był – będzie cudowna okazja się przekonać! 

Spotkajmy się!
Będziemy na Was czekać!

Ajka, Ania, Paweł i Ekipa TRŁ

Więcej

DATA WYDARZENIA

10-11 Grudnia 2022r.

TOP