20 LAT MINĘŁO..

AKTUALNOŚCI
04 March 2019

EXPO XXI Warszawa obchodzi w tym roku 20 urodziny! Rozpoznawalny obiekt, przeszedł przez ostatnie dwa lata kilka znaczących zmian, które doprowadziły m.in.  do znaczącego podwyższenie wyników sprzedażowych czy przedłużenia, jak i podpisania nowych umów na okres kolejnych 5 lat. Na szczególne podkreślenie zasługuje również dynamika wzrostu eventów w okresie zimowym. Ze względu na swoją wysoką efektywność marketingową, ich organizacja stała się coraz popularniejsza i obecnie tego typu wydarzenia odbywają się przez cały grudzień i styczeń.

Patrząc na wypełniony kalendarz wydarzeń aż do 2024 roku, trwałe relacje z klientami, jak i plany rozwojowe, można śmiało stwierdzić, że EXPO XXI Warszawa jest w najlepszej dotychczasowej kondycji, a 2019 rok został otworzony z ogromną energią i zaangażowaniem zespołu w dalszy rozwój! To właśnie ludzie, którzy tworzą warszawskie EXPO XXI są codzienną inspiracją, energią oraz motorem do dalszego rozwoju obiektu. Widoczne zgranie pracowników, ich wzajemne wspieranie się, motywowanie do działania, dodawanie sobie energii i pozytywne napędzanie do pracy, przekłada się na finalną obsługę klienta oraz wspólne zaangażowanie w końcowym efekt każdego z wydarzeń. Znajomości zawierane wewnątrz Expo XXI wykraczają poza mury obiektu, są to autentyczne relacje, dzięki którym na co dzień w zespole wyczuwa się wyjątkową i rodzinną atmosferę.

Sezon targowy w EXPO XXI Warszawa został rozpoczęty wyjątkowym wydarzeniem, jakim jest Forum Branży Eventowej, największe w Polsce spotkanie branżowe, którego obiekt jest również Partnerem Strategicznym. Wydarzenie, którego misją jest pokazywanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa odbyło się 23 stycznia. Na wybór obiektu wpłynęły m.in. rozpoznawalność i długoletnie doświadczenie na rynku branży eventowej oraz opinia lojalnego partnera do długofalowej współpracy.  W czasie wydarzenia odwiedzający mieli również okazję poznać zespół EXPO na dedykowanym stoisku. Początek roku zdążył również przynieść kolejne przedłużenia umów, m.in. ogłoszoną w lutym dalszą współpracę z FIWE, największymi targami branży fitness. Pozyskiwanie i podtrzymywanie tak kluczowych i długofalowych relacji partnerskich jest pozytywnym czynnikiem oraz zobowiązaniem EXPO XXI do dalszego polepszania usług, infrastruktury oraz kolejnych inwestycji. Wyrazem tego jest chociażby wdrożony plan dalszej modernizacji hal i całego obiektu, który rozpoczął się w ubiegłym roku. Aby dostosować się do ciągle zmieniających się potrzeb Zarząd obiektu zaplanował szereg zmian takich jak nowy sprzęt, wymiana klimatyzacji, oświetlenia oraz infrastrukturalne remonty, które nie tylko wpłyną na jakość świadczonych usług ale i zwiększą zadowolenie partnerów oraz gości odwiedzających obiekt. Dodatkowo aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów jednym z obecnych priorytetów jest poszerzenie portfolio usług oraz wprowadzenie najnowszych dostępnych na rynku technologii. Wkrótce EXPO XXI zaprezentuje również odsłonę nowej strony internetowej, film wizerunkowy oraz szereg usług oferowanych przez firmy partnerskie. 

EXPO XXI Warszawa wyróżnia wyjątkowa lokalizacja w centrum miasta, która rozwija się również w zaskakującym i błyskawicznym tempie. Wola jest najchętniej zamieszkiwaną dzielnicą stolicy, co potwierdzają kolejne inwestycje mieszkaniowe zaplanowane na kolejne lata. Na Woli powstało również ponad 0,5 mln. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a dzięki rozwojowi przestrzeni publicznej, handlu detalicznego oraz usług dodatkowych dzielnica Wola stała się jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji do życia. Doskonale rozwinięta sieć linii tramwajowych i autobusowych, wraz z dostępem do infrastruktury drogowej i parkingów P+R sprawia, że dzielnica ta jest najlepiej skomunikowaną częścią Warszawy. W najbliższym czasie zostaną zakończone prace nad budową 3 nowych stacji II linii metra, co jeszcze bardziej wzmocni atrakcyjność tej lokalizacji. EXPO XXI Warszawa to jedyny obiekt „multivenue”, znajdujący się w sercu stolicy. Rozwój komunikacji miejskiej w okolicy znacznie ułatwi dojazd do naszego obiektu.
 

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com