NOWA STRONA INTERNETOWA EXPO XXI!

AKTUALNOŚCI
06 June 2019

 

Uruchomiliśmy nową stronę internetową!

Zmiany są ważne, a tych u nas dopiero początek... 
Podążając za duchem czasu, projektując stronę skupiliśmy się głównie na tym aby odświeżyć i unowocześnić jej design, zwiększyć funkcjonalność oraz aby prezentowane treści były jak najbardziej czytelne. Liczymy na to, że znajdą tu Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące EXPO XXI Warszawa. Nieprzerwanie chcemy rozwijać się na miarę stawianych przed nami wymagań i oczekiwań, dlatego strona będzie systematycznie rozbudowywana o nowe treści.

 

Szczególnie zachęcamy do śledzenia naszego kalendarza wydarzeń, który rozrasta się o nowe tytuły. Dodatkowym atutem są nowe funkcje, które znacznie przyspieszą i ułatwią klientom zapoznanie się ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i materiałami, takimi jak: proces wynajmu powierzchni, plany hal, dane techniczne czy szczegółowo opisana lista usług towarzyszących realizacji imprez. Mamy również przyjemność poinformować, ze nawiązaliśmy współpracę z pobliskimi hotelami, które przygotowały dla naszych klientów specjalne oferty. Ich lista znajduje się w oddzielnej zakładce.

 

Obecnie z naszym partnerem realizujemy ważny dla nas projekt skierowany do klientów, partnerów i gości obiektu, o którym niebawem poinformujemy na naszym profilu Facebook oraz poprzez, nową już, stronę internetową.

 

 

 

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com