Nowy parking na hulajnogi elektryczne

Na terenie Warszawskiego Centrum Expo XXI cały czas się coś dzieje. Dążymy do perfekcji aby każdemu odwiedzającemu nasz obiekt było miło tu przyjechać.

Jak wiadomo korki w Warszawie to codzienność. Czas dojazdu się wydłuża, stoimy, denerwujemy się, a na koniec nie możemy znaleźć miejsca parkingowego. Lepiej przesiąść się w komunikację miejską, szczególnie taką, która nie utknie w drodze w miejsce docelowe.

Natomiast najlepiej wybrać środek, który nie wpływa negatywnie na otaczające nas środowisko. Rower, lub hulajnoga to szybki i wygodny sposób na przemieszczanie się. Szczególnie jeśli możemy korzystać z usług wynajmowania tych pojazdów. Miejsce na rowery już mieliśmy… TERAZ mamy parking na hulajnogi elektryczne.

Ten coraz popularniejszy sposób transportu, cieszy się powodzeniem. My też cieszymy się kiedy przyjeżdżacie do Expo na hulajnodze, a jeszcze bardziej cieszymy się jak parkujecie ją w odpowiednim miejscu i w odpowiedni sposób. Mamy wydzielony parking, z którego możecie wziąć hulajnogę lub ją odstawić.

Życzymy miłych i bezpiecznych podróży!