PAŹDZIERNIKOWA GAMA IMPREZ

W październiku Warszawskie Centrum Expo XXI nie zwalnia tempa. Wydarzenia gospodarcze, konferencje, sztuka i rozrywka. Październik w EXPO XXI to cała gama imprez, które z pewnością wypełnią Państwa kalendarze. 

Miesiąc rozpoczynaliśmy kolejną edycją targów jubilerskich GOLDEXPO WARSZAWA, które dedykowane są branży złotniczo-jubilerskiej. 

Nowe możliwości – tak brzmi hasło 6. edycji Kongresu 590, która odbyła się w naszym obiekcje w dniach 5-6 października 2021 br. Impreza, należąca do kluczowych wydarzeń gospodarczych w kraju, skupiła się na siedmiu obszarach tematycznych. Były to: nowe państwo, nowe sektory, demografia, zdrowie, nauka wraz z sektorem badań i rozwoju oraz nowy obraz Polski. Celem Kongresu590 jest wspieranie rozwoju polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług.

Tydzień później, w EXPO XXI gościło największe spotkanie szefów kuchni w Polsce Kongres Szefów Kuchni 2021. Podstawowym celem kongresu jest rozwój zawodowych kompetencji szefów kuchni, a także wymiana opinii na temat najnowszych trendów w gastronomii.

Od 19 do 20 października w EXPO XXI gości konferencja Data Master – .Net Developer Days 2021. To największe spotkanie społeczności informatycznej pracującej w środowisku .NET w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest dedykowane testerom, projektantom i project managerom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i rozwinąć kompetencje. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. 

Entuzjaści branży e-commerce opanują EXPO XXI 20 października podczas 20. rekordowej edycji Targów eHandlu.  Impreza w formule targowej skierowana jest do przedstawicieli sklepów internetowych oraz firm oferujących usługi i produkty dla tego rynku. 

I to nie wszystko. Od 22 do 24 października agencja Progresja organizuje w naszych halach Grand Battle Beat Box, największą bitwę beatboxową na świecie, w której weźmie udział ponad 60 beatboxerów z 20 krajów, rywalizujących w 5 kategoriach: Solo Showcase, Tag-team Showcase, Solo Loopstation Showcase, Tag-Team Loopstation Showcase i Crew Showcase. 

Października zakończymy spotkaniem ze sztuką przez duże „S”. Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin, Moskwa czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas, aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Warszawy! VAN GOGH Multi Sensory Exhibition Światowa – multisensoryczna, niezwykle angażująca zmysły wystawa największych dzieł Vincenta van Gogha zagości już od 29 października w warszawskim centrum EXPO XXI. Ekspozycja będzie dostępna dla widzów niezwykle krótko, bo tylko przez 2 miesiące – do 14 stycznia 2022 r., ale wierzymy, że każdy zdąży zanurzyć się w atmosferze tego niezwykłego widowiska.