Startujemy z nową stroną Internetową!!

Specjalnie dla Was dążymy do doskonałości. Staramy poprawiać się i rozwijać  na każdej płaszczyźnie naszej działalności. Również tej online. Dlatego od dziś możecie odwiedzać nową odsłonę naszej STRONY INTERNETOWEJ.

Jak sami widzicie zmieniła się szata graficzna oraz układ strony. Stawiamy na przejrzystość, spójność i nawiązanie do kolorów z logo Warszawskiego Centrum EXPO XXI. W prosty sposób możecie otwierać kolejne zakładki z interesującymi Was informacjami. Czy jesteś odwiedzającym czy organizatorem znajdziesz coś dla siebie.

Jedną z widocznych zmian jest wygląd kalendarza. Chodź na pierwszy rzut oka nie różni się on zbytnio od poprzedniej wersji to jednak jest inny. W tym miejscu możecie wybrać kategorię wydarzenia jaka Was interesuje. Dodatkowo po kliknięciu na konkretną imprezę nie zostaniecie przekierowani do nowej podstrony, ale otworzy się łatwe w obsłudze okienko. Jest to wygodniejsza forma przeglądania strony, ponieważ nie wymusza ciągłego przeklikiwania na poprzednią podstronę. W informacjach o wydarzeniu znajdziecie więcej szczegółów i kontakt do poszczególnych organizatorów.

Na samych organizatorów czeka instrukcja „Jak wynająć powierzchnię”. Krok po kroku przeprowadzi przez proces kontaktu z działem sprzedaży aż do samej finalizacji umowy. Udostępniamy cały pakiet materiałów do pobrania, które opisują dane techniczne naszych hal, sal konferencyjnych oraz terenu zewnętrznego. Jeśli chcesz szybko dowiedzieć się ile osób zmieści się w Hali 4 lub jakie obciążenie może być na Hali 1, nie ma łatwiejszego sposobu niż otwarcie odpowiedniego pliku z naszej strony.

Ponadto znajdziecie opis usług dodatkowych, jakie możemy zaoferować; partnerów uszeregowanych w kategoriach; aktualności z życia EXPO XXI oraz szybki kontakt z działem sprzedaży, koordynatorem biura oraz działem księgowości.

Nie czekaj – tylko sprawdź już teraz nowe możliwości naszej strony Internetowej.