DANE TECHNICZNE

HALA 1

Największa hala EXPO XXI Warszawa. W dwóch przybudówkach znajdują się dwa węzły toalet i pomieszczenia pomocnicze. Hala posiada podziemny magazyn. Wymiary hali: długość 125m, szerokość 42 m, wysokość użytkowa 8 m. Powierzchnia użytkowa: 5 250 m².

HALA 2

Centralna, reprezentacyjna hala w ramach EXPO XXI Warszawa. Znajduje się w niej wejście główne do budynku, foyer oraz wydzielone przejścia do Hal nr 1 i nr 3, dwie klatki schodowe prowadzące na piętra : konferencyjne, biurowe i do garażu, bar, toalety oraz główne pomieszczenie sterujące budynkiem.

HALA 3

Druga, co do wielkości hala w ramach EXPO XXI Warszawa. Składa się z wielofunkcyjnej hali, przybudówki mieszczącej węzeł toalet i pomieszczenia pomocnicze.
Wymiary hali: długość 75m, szerokość 48 m, wysokość użytkowa 8 m. Powierzchnia użytkowa: 3 600 m².
Halę można po uzgodnieniu punktowo używać do wysokości 11 metrów.

HALA 4

Nowy budynek o powierzchni prawie 4000 m² mieści się u zbiegu ulic Prądzyńskiego i Bema. W skład nowego obiektu wchodzi wielofunkcyjna hala, dwa przeszklone, osobne hole wejściowe, sala konferencyjna, dwa węzły toalet oraz pomieszczenia pomocnicze. Hala wyposażona jest w ścianę dźwiękoszczelną o wysokości 10 m, umożliwiającą prowadzenie niezależnych imprez. Wymiary hali: długość 93,5 m, szerokość 38,5 m. Powierzchnia hali: 3 600 m². Wysokość użytkowa 10 m a po uzgodnieniu, punktowo można halę używać do wysokości 12 metrów.

PIĘTRO KONFERENCYJNE - GŁÓWNY OBIEKT

Piętro konferencyjne znajduje się w centralnej części kompleksu EXPO XXI Warszawa na pierwszym piętrze Hali nr 2. Znajdują się tam sale konferencyjne A, B i C foyer oraz pokoje pomocnicze 3 i 23. Na poziomie 0 znajduje się pokój nr 4 a na 2 piętrze kompleksu są pokoje 17, 18 i 19.

PIĘTRO KONFERENCYJNE - HALA 4

TEREN EKSPOZYCJI ZEWNĘTRZNEJ

Teren ekspozycji zewnętrznej zajmuje przestrzeń pomiędzy ul. Prądzyńskiego, wejściem głównym do EXPO XXI Warszawa oraz Halą nr 4.
Maksymalna powierzchnia ekspozycji zewnętrznej może wynosić 2 000 m².
Podłoże wykonane jest z przeznaczeniem na ciężki sprzęt i pokryte jest kostką Bauma.
Oświetlenie terenu realizowane jest ze słupów oświetleniowych o trzech poziomach natężenia oświetlenia.
Podłączenia do instalacji zlokalizowane w wolnostojących tablicach rozdzielczych.

CECHY NASZEGO OBIEKTU

WYSOKI STANDARD USŁUG

WYSOKI STANDARD USŁUG

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

PRZYSTOSOWANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

TOP