WRZESIEŃ PEŁEN IMPREZ W EXPO XXI

14 imprez, 11 targowych, prestiżowe wydarzenia – wrzesień 2021 należy do Warszawskie Centrum Expo XXI. Po trudnym dla branży MICE czasie, wracamy pełni sił, żądni nowych wyzwań i czekający na licznych zwiedzających.

We wrześniu w EXPO XXI zagoszczą zarówno imprezy branżowe, jak i te skierowane do klientów indywidualnych. Kalendarz otwieramy już 2 września od 28. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, która koncentruje się na roślinach ozdobnych oferując ich największy i najbardziej różnorodny przegląd w Polsce. Nieco ponad tydzień później na fanów sportu czeka jedna z najpopularniejszych imprez fitnesowych FIWE – Fitness Trade Show 2021. Bogaty program imprezy, mnóstwo gości i ambasadorów czołowych marek to świetna wizytówka imprezy, która zachęca do odwiedzin licznych gości. W tym samym terminie na miłośników kosmetyków naturalnych na targach EkoCuda czekać będzie ponad 100 wystawców z polski i zagranicy oraz liczne konsultacje z ekspertami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 19 września Mamaville zaprasza na targi dziecięce Mamaville imprezę wyczekiwaną przez wszystkich rodziców. Organizatorzy przygotowali nie tylko spotkanie z kilkudziesięcioma wystawcami czołowych marek dziecięcych, ale także wykłady, spotkania i warsztaty. 


Kolejne dwie imprezy przeznaczone są dla profesjonalistów: 15 i 16 września w EXPO XXI, po raz kolejny gościć będzie Festiwal Marketingu. To największe w drugiej połowie roku targi dla branży poligraficznej. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 130 wystawców i 1300 zwiedzających, którzy reprezentowali tylko profesjonalistów w branży. Targom towarzyszą wydarzenia dodatkowe: pokazy oraz konkurs Złoty Medal. Tydzień później odbędą się największe targi opakowań w Europie Środkowej Packaging Show, które są kluczowym spotkaniem przedstawicieli branży opakowań z całego świata. To wydarzenie od lat przyciąga rzesze zwiedzających z kraju i zagranicy. 


Wrzesień kończymy dwiema imprezami: spotkaniem branży retail: Shopping Center Forum (22-23.09.2021). Tegoroczna impreza będzie największym spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie Europy Środkowo Wschodniej. Wisienką na torcie wrześniowego wachlarza imprez są Targi GOLDEXPO WARSZAWA targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, które łączy nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale również bogatą ofertę warsztatową dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.