O NAS

EXPO XXI

Nowoczesny i wszechstronny obiekt na mapie Warszawy, gotowy do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Świetnie zlokalizowany (10 minut od Dworca Centralnego i 5 minut od Zachodniego), popularny i lubiany obiekt, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty i plany zdjęciowe. EXPO XXI Warszawa odwiedza rocznie ponad pół miliona osób. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDNO MIEJSCE,
WIELE INSPIRACJI

EXPO XXI Warszawa rozpoczęło działalność we wrześniu 2001 roku, a w 2009 roku obiekt został rozbudowany o halę nr 4. Obecnie obiekt oferuje gościom:

  • ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni
  • 13 500 m² powierzchni w czterech halach
  • 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów
  • 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1000 samochodów.

PROFESJONALNY PARTNER W BIZNESIE

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI Warszawa jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Cenimy kompetencje i nieustannie rozwijamy nasze umiejętności. Każdy projekt, koncert, wystawa i konferencja są naszym wspólnym wyzwaniem. Każdy z nich traktujemy jak własny: dbamy o niego, rozwijamy i cieszymy się z sukcesów, które odnosi.

WSPÓŁPRACUJEMY
Z NAJLEPSZYMI

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce

EXPO XXI Warszawa

10 minut od Centrum

10 MIN

od Centrum

1500 MIEJSC parkingowych

1000 MIEJSC

parkingowych

15 000 M2 dostępnej powierzchni

15 000 M2

dostępnej powierzchni

PONAD 20 lat pełnych doświadczeń

PONAD 20

lat pełnych doświadczeń

4 HALE dostępne na terenie obiektu

4 HALE

dostępne na terenie obiektu

EXPO XXI Warszawa to:

WYSOKI STANDARD USŁUG

WYSOKI STANDARD USŁUG

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

PRZYSTOSOWANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

TOP