BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko!

17majCały dzieńBAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko!

Szczegóły wydarzenia

sanah nie pozwoliła fanom długo czekać po wyprzedaniu trasy BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko! Właśnie ogłosiła dodatkowe koncerty w czterech miastach. Po raz drugi wystąpi w Zabrzu, Krakowie i Warszawie oraz, bonusowo, w Rzeszowie wiosną 2024 roku. Bilety w sprzedaży na  www.bajkowasanah.pl

Bilety w cenie od 399 zł (z opłatami serwisowymi) w sprzedaży tylko i wyłącznie na www.bajkowasanah.pl oraz Eventim.pl.

To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony sanah. Na koncertach na pewno nie zabraknie utworów z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani będą mogli liczyć także na piosenki z pozostałych albumów. Trasa Poezyje i nie tylko obejmować będzie koncerty w najpiękniejszych salach w Polsce. Artystka wystąpi w 14 miastach w takich obiektach jak m.in.: CKK Jordanki, ICE Kraków Congress Centre, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu czy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Na BAJKOWĄ sanah: Poezyje i nie tylko zaprasza RMF FM, RMF Maxx, Wirtualna Polska, 4FUN.TV oraz AMS. Trasa zostanie wyprodukowana i zorganizowana przez DM Agency – agencję odpowiedzialną za sukces m.in. Uczty nad Ucztami oraz BANKIETU u sanah.

Więcej

DATA WYDARZENIA

17 maj 2024

Lokalizacja

HALA 3

Organizator

DM Agency

e-mail: hello@dmagency.pl

Learn More

TOP