Festiwal Pracy JOBICON

06mrzCały dzieńFestiwal Pracy JOBICON

Szczegóły wydarzenia

Oto dzień, który może być punktem zwrotnym w Waszej karierze. Jobicon wraca do Warszawy już 6 marca aby w centrum EXPO XXI spotkać ze sobą ponad 100 najlepszych pracodawców z województwa mazowieckiego, znanych gości oraz was, studentów, pracowników, młodych specjalistów. To przestrzeń, w której łączymy poszukiwanie pracy z rozwojem osobistym.

Będziecie mieli możliwość wysłuchania wykładów rozwijających, przygotowanych przez pracodawców oraz uczestniczenia w warsztatach. Dla najważniejszych słuchaczy przygotowaliśmy quizy z nagrodami!

Możecie także popracować nad swoim CV – nasi specjaliści powiedzą wam, czy może jakaś lekka zmiana nie przyniesie ogromnych korzyści w waszej karierze!

Przy stoisku the:protocol będą czekać na was konkretne oferty ze świata IT.

Odpowiedzcie na pytanie konkursowe poukrywane w kodach QR na całej wystawie i zgarnijcie super nagrodę – lot w przestworza awionetką!

Przejdźcie przez symulację rozmowy o pracę, aby wiedzieć, czy wszystko robicie dobrze. Zróbcie profesjonalne zdjęcie do waszych dokumentów i poznajcie ludzi takich jak Wy, wymieniając się poglądami z pysznym jedzeniem w ręce w strefie chillu.

Już nie możemy się doczekać, do zobaczenia!

Więcej

DATA WYDARZENIA

6 Marca 2023r

Lokalizacja

HALA 3

TOP