PCI Days

19cz(cz 19)10:24 am20(cz 20)10:24 amPCI Days

Szczegóły wydarzenia

PCI Days to jedyne w Polsce targi B2B integrujące dostawców i producentów przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. To miejsce promocji produktów i ofert wiodących dostawców wśród ściśle sprofilowanej grupy odbiorców. Wystawcami PCI Days są dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie: opakowania, surowce, maszyny do produkcji, urządzenia i usługi laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, private label, usługi logistyczne, IT i inne.

Oferta wystawowa jest skierowana do przedstawicieli firm produkujących leki i kosmetyki: właścicieli zakładów kosmetycznych, prezesów, pracowników działu badań i rozwoju, pracowników działu jakości i bezpieczeństwa, pracowników laboratoriów, pracowników działu zaopatrzenia, pracowników działu utrzymania ruchu, technologów, inżynierów procesów, pracowników działu planowania produkcji, pracowników działu pakowania, dostawców produktów i usług, dyrektorów ds. sprzedaży i marketingu, decydentów w działach zakupów, przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

Poza bogatą ofertą wystawową, PCI Days to również:

  • liczne prelekcje merytoryczne w dwóch Strefach Inspiracji,
  • konferencje tematyczne, poświęcone opakowaniom, surowcom i laboratoriom,
  • warsztaty dla zakupowców i wiele więcej!

Targi przygotowywane są przy merytorycznej i medialnej współpracy Organizatora z najważniejszymi branżowymi instytucjami i organizacjami. Tegoroczna V edycja zgromadzi ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy.

Więcej

DATA WYDARZENIA

19-20 czerwiec 2024

Lokalizacja

HALA 1

TOP