PCI DAYS – TARGI DLA PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I KOSMETYCZNEGO

22czCały dzień23PCI DAYS – TARGI DLA PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I KOSMETYCZNEGO

Szczegóły wydarzenia

PCI Days to prestiżowe, międzynarodowe targi B2B, dedykowane producentom, dostawcom i firmom działającym w branżach  farmaceutycznej i kosmetycznej. Targi powstały, aby integrować dostawców z producentami leków i kosmetyków, a połączenie obu branż sprawia, że jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, tworzące niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. 

Odwiedzającymi nasze targi z branży farmaceutycznej i kosmetycznej są: kierownicy działu badań i rozwoju, szefowie działów kontroli jakości, kierownicy laboratoriów, technolodzy, szefowie działu zaopatrzenia, szefowie działu utrzymania ruchu, decydenci, inżynierzy procesów, kierownicy działu planowania produkcji, szefowie działu pakowania, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży. 

Podczas ostatniej edycji odwiedziło nas ponad 1200 osób w tym ok.100 zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych znanych w branży od lat jak również nowo powstałych. 

Więcej

Lokalizacja

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

TOP