Hotel Crowne Plaza Warsaw The HUB

Wszystkich Wystawców oraz Gości EXPOXXI serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu. Dodatkowo udzielimy 10% rabatu od ceny dnia na hasło „EXPO” na rezerwacje dokonywane bezpośrednio: telefonicznie: +48 22 377 37 00 lub mailowo: reservationcp.warsawhub@ihg.com

 

Hotel Crowne Plaza Warsaw – The HUB  (4+ gwiazdki) przy Rondzie Daszyńskiego 2, znajduje się zaledwie 5 minut (2 km) od EXPO XXI – w przepięknym, nowo wybudowanym, 21-piętrowym obiekcie. Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego, co zapewnia doskonały dojazd do najważniejszych punktów na mapie Warszawy. Hotel znajduje się w odległości 2 kilometrów od Dworca Centralnego oraz w odległości 6,5 kilometra od Lotniska Chopina. Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych atrakcji, takich jak Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik lub tętniących życiem bulwarów wiślanych. Zaledwie kilka minut spacerem od hotelu znajduje się interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz kilkadziesiąt konceptów gastronomicznych i barów tematycznych na terenie Fabryki Norblina oraz Browarów Warszawskich.

 

Hotel Crowne Plaza Warsaw – The HUB (4+ gwiazdki) oferuje 212 eleganckich pokoi i apartamentów z wygodnymi łóżkami, wyborem miękkich i twardych poduszek, dogodnie umiejscowionymi gniazdkami do ładowania USB. Do dyspozycji Gości w każdym pokoju znajdują się: suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, kawa, herbata woda gazowana i niegazowana, szlafrok oraz sejf. Będąc w Hotelu warto także sprawdzić ofertę polskiej kuchni w nowym wydaniu w Restauracji Nova Wola oraz ofertę autorskich koktajli w podniebnym Sky-barze THE ROOF na 21 piętrze. Na Gości czeka również kameralna siłownia czynna siedem dni w tygodniu, 24 h na dobę oraz sauna.

 

Więcej informacji o Hotelu znajdziecie Państwo na stronie: https://cpwarsawthehub.com/