LINIA TRAMWAJOWA DO EXPO XXI

Dzięki przeprowadzonej przebudowie linii tramwajowej na Woli podróżowanie do Warszawskiego Centrum Expo XXI stało się o wiele wygodniejsze i bardziej dostępne. Już od 4 marca można korzystać z pierwszych tramwajów na ul. Kasprzaka, a od 25 marca została ustanowiona ostateczna lista linii tramwajowych, które bezpośrednio dojadą do naszego centrum.

Dotychczas konieczne było przesiadanie się w autobusy na Rondzie Daszyńskiego, ale teraz istnieje możliwość dojazdu bezpośrednio tramwajami. Nadal można korzystać z tej opcji jadąc tramwajami linii: 1, 22, 24 lub 25, jednakże dodano także linie tramwajowe 10 oraz 11, które docierają do przystanku PKP Wola (Kasprzaka). Z tego przystanku jest już tylko krótka, 5-minutowa droga pieszo do naszego obiektu. Ta zmiana umożliwia również bezpośrednie podróżowanie z Dworca Centralnego.

Dzięki temu rozwiązaniu mamy teraz jeszcze większy zakres opcji komunikacyjnych i jest jeszcze łatwiej dojechać do naszego centrum. Dodatkowo, zachęcamy do korzystania z transportu publicznego, co nie tylko ułatwia podróżowanie, ale także przyczynia się do ochrony środowiska. EXPO XXI serdecznie zachęca do podróżowania komunikacją miejską.