NOWA PRZESTRZEŃ W EXPO XXI

Mamy przyjemność zaprezentować nową przestrzeń konferencyjną w naszym obiekcie. Od paru miesięcy pracowaliśmy nad pomieszczeniem znajdującym się na drugim piętrze głównego budynku Warszawskiego Centrum Expo XXI. Udało nam się zakończyć prace remontowe i przekształcić starą przestrzeń biurową w nowoczesną salę konferencyjną. Całe pomieszczenie zostało odświeżone, a ściany działowe zostały zlikwidowane, co stworzyło dużą powierzchnię do własnej aranżacji oraz cztery mniejsze pomieszczenia pomocnicze. Całość ma powierzchnię 470 m², z czarnymi ścianami, szarą podłogą oraz dużymi oknami, które zapewniają światło dzienne. Bordowe zasłony oraz ciepłe oświetlenie dodają wnętrzu charakteru.

Nowa przestrzeń może być wykorzystywana jako sala konferencyjna w układzie teatralnym, a także do organizacji mniejszych imprez eventowych, spotkań firmowych czy integracji. Jak zawsze w Expo XXI, organizator ma pełną swobodę w aranżacji wnętrza, ponieważ nie narzucamy konkretnego wyposażenia. Postawiliśmy na minimalistyczne podejście, aby Wasza wyobraźnia mogła przenieść się w każdą wymarzoną scenerię. Naszym mottem jest „JEDNO MIEJSCE, WIELE INSPIRACJI”. Choć brak standardowego wyposażenia stanowi pewne wyzwanie, daje również szerokie pole do kreatywnych rozwiązań.

Po zakończeniu prac i dopracowaniu wszystkich elementów, wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, na której chcieliśmy zaprezentować nie tylko wielkość i wygląd przestrzeni, ale także jej potencjał do organizacji przyszłych wydarzeń. Wspólnie z naszymi partnerami, którzy codziennie wspierają nas w realizacji eventów w EXPO XXI, stworzyliśmy przykładowe scenerie dla wydarzeń. Royal Catering zadbał o infrastrukturę cateringową, zastawy i jedzenie, Rentabar dostarczył meble, a Brill AV Media zapewnił sprzęt AV oraz oświetlenie sali. Dzięki profesjonalnemu fotografowi możemy cieszyć się efektami wizualnymi tej współpracy.

Mamy nadzieję, że nowa przestrzeń sprosta Państwa oczekiwaniom i będzie doskonałym miejscem do organizacji różnorodnych wydarzeń.

Tak było:


W trakcie zmian:


Efekt końcowy: